البرز // ارائه خدمات تأمین اجتماعی عاملی برای جلوگیری از مهاجرت به شهرها

البرز // ارائه خدمات تأمین اجتماعی عاملی برای جلوگیری از مهاجرت به شهرها

در نشست مدیر صندوق استان البرز با فرماندار طالقان راه کارهای توسعه بیمه اجتماعی برای کشاورزان ، روستاییان و عشایر شهرستان بررسی شد.


به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر در این نشست که در فرمانداری طالقان برگزارشد هادی بشیری مدیر صندوق در استان البرز گفت‌: برخورداری کشاورزان‌، روستائیان و عشایر از خدمات تأمین اجتماعی با حفظ منزلت و کرامت تکلیفی بر عهده دولت است و  دولت تدبیر و امید علاوه بر این برای بیمه نمودن افراد فاقد پوشش بیمه ای برنامه ریزی کرده است.
صندوق استان البرز اظهار داشت: اطلاع رسانی خدمات صندوق برای کشاورزان ، روستائیان و عشایر شهرستان‌، انجام ده گردشی و شناسایی افراد واجد شرایط عضویت در صندوق در توسعه بیمه اجتماعی شهرستان نقش مهمی دارد .
مصطفی فراهانی  فرماندار طالقان هم در این نشست ارائه خدمات تأمین اجتماعی را عاملی در جلوگیری از مهاجرت به شهر‌ها و حاشیه شهرها دانست و ادامه داد: توجه به آتیه مردم روستائی و کشاورزان می تواند باعث رشد و شکوفایی بخش کشاورزی و توسعه روستا ها شود و باید تمامی تلاشمان را برای عضویت افراد واجد شرایط شهرستان انجام دهیم تا زمان پیری‌، بیماری و کارافتادگی و فوت سرپرست بتوانند از مزایای بیمه استفاده کنند.

 

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©