خراسان شمالی // تبیین برنامه یکساله نمایندگی و کارگزاران اسفراین

خراسان شمالی // تبیین برنامه یکساله نمایندگی و کارگزاران اسفراین

پس از بررسی عملکرد یکساله کارگزاران در سال 1394 اولین جلسه آموزشی کارگزاران شهرستانی با حضور مسئولین ارشد شهرستانی جهت بررسی و رفع مشکلات موجود و همچنین ارائه برنامه نمایندگی و کارگزاران برگزار شد.


به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، در این جلسه که با حضور قوامی، نماینده مجلس شورای اسلامی‌، عابدی فرماندار‌ و معاونین و بخشداران اسفراین برگزار شد، تمامی چالش‌ها و مشکلات موجود و پیش رو مورد بررسی قرار گرفت. 
در این جلسه اسدی، مدیرصندوق بیمه اجتماعی کشاورزان‌، روستائیان و عشایر استان خراسان شمالی به ارائه آمار و عملکرد یکساله کارگزاران شهرستان پرداخت و در نهایت بنا شد تا در هر بخشداری یکی از کارگزاران صندوق مستقر شده و از ظرفیت بخشداری و کلیه ی دهیاریان آن بخش استفاده شود. علاوه بر این، در این جلسه مقرر شد بخشداران، تمامی دهیاران خود را موظف به معرفی ماهانه حداقل 5 نفر به کارگزار مستقر در بخشداری کنند و همچنین شرایطی فراهم آید که تا پایان سال میزان درصد جذب بیمه شدگان شهرستان از 36 درصد به حد‌اقل 50 تا 60 درصد افزایش یابد.

 

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 186
  • 4,125,576
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©