سیستان و بلوچستان// اعلام آمادگی مسئولان شهرستان هامون برای معرفی صندوق بیمه

سیستان و بلوچستان// اعلام آمادگی مسئولان شهرستان هامون برای معرفی صندوق بیمه

اعضاء شوراهای اسلامی شهر و روستا ، دهیاران و بخشداران شهرستان هامون در معرفی و اطلاع رسانی گسترده از صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان روستاییان و عشایر اعلام آمادگی کردند.


به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان روستاییان و عشایر ، جلسه ستاد توسعه بیمه اجتماعی شهرستان هامون  به ریاست کریمیان، بخشدار مرکزی و با حضور شاقوزایی مدیر صندوق استان سیستان و بلوچستان ، روسای دستگاههای اجرایی ، بخشداران ، دهیاران و اعضاء شورای اسلامی و کارگزاران شهرستان در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد .   
در این جلسه شاقوزایی ضمن تبریک هفته کارگر و روز ملی شوراها به دهیاران و اعضاء شورای اسلامی شهر و روستای شهرستان هامون به تکالیف قانونی که دولت را مکلف به اجرای دقیق بیمه اجتماعی برای جامعه هدف می کند، اشاره و اعلام کرد: بیمه های اجتماعی یکی از برنامه های کلان و راهبردی نظام مقدس جمهوری اسلامی و دولت تدبیر و امید بوده که استراتژی صندوق در این زمینه پوشش حداکثری جامعه هدف با رویکرد ارائه تعهدات و حمایتها از یک منظر اجتماعی با حفظ و کرامت انسانها است. 
وی با توجه به جمعیت 51 درصدی روستاییان و عشایر استان ، این بیمه را برای زندگی آینده خانوارهای روستایی و عشایر ی با اهمیت و ضروری توصیف کرد و گفت: این امر وظیفه صندوق ، دستگاههای عضو ستاد ، نهادهای مردمی همچون دهیاران و اعضاء شوراها را سنگین تر خواهد کرد تا با اطلاع رسانی دقیق و شفاف ، تمامی خانوارها از خدمات نظام مقدس جمهوری اسلامی و دولت تدبیر و امید در این صندوق مطلع و از مزایای آن برخوردار گردند . 
کریمیان بخشدار مرکزی شهرستان هامون نیز در سخنانی خواستار توجه جدی همه مسئولان به مقوله مهم بیمه که تضمین کننده آینده زندگی جامعه هدف است شد و از اعلام آمادگی تمامی همکاران فرمانداری ، بخشداران ، دهیاران و اعضاء شوراهای اسلامی شهر و روستا در تعامل و همکاری با صندوق در جهت معرفی ، اطلاع رسانی  و متقاعد سازی جامعه هدف خبر داد. 

 

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 230
  • 3,888,485
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©