سیستان و بلوچستان// تعداد بیمه شدگان صندوق ملاک ارزیابی عملکرد بخشداران کنارک

سیستان و بلوچستان// تعداد بیمه شدگان صندوق ملاک ارزیابی عملکرد بخشداران کنارک

جلسه ستاد توسعه بیمه اجتماعی کشاورزان روستاییان و عشایر شهرستان بندرکنارک به ریاست فرماندار این شهرستان و با حضور شاقوزایی مدیر صندوق استان سیستان و بلوچستان ، روسای دستگاههای اجرایی ، بخشداران ، دهیاران و اعضاء شورای اسلامی و کارگزاران شهرستان در محل فرمانداری برگزار شد .


به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، در راستای اجرای مصوبات ستاد راهبردی صندوق بیمه اجتماعی‌، در این جلسه شاقوزایی ضمن بر شمردن تکالیف قانونی که دولت را مکلف به اجرای دقیق بیمه اجتماعی برای جامعه هدف می‌کند، به نقش و اهمیت این بیمه برای خانوارهای روستایی و عشایر در زندگی آینده آنها اشاره کرد و خواستار اطلاع رسانی دقیق‌، شفاف و همچنین متقاعد‌سازی و اعتماد سازی برای جامعه هدف شد.
وی در ادامه به تاثیر دستگاههای اجرایی‌، دهیاران و اعضاء شوراهها در استفاده از مکانیزمها و ظرفیتهای در اختیار آنها بمنظور معرفی صندوق و اطلاع رسانی فراگیر اشاره کرد و گفت: این اتفاق می‌تواند تمامی خانوارها را از خدمات نظام مقدس جمهوری اسلامی و دولت تدبیر و امید  مطلع و راهی را باز کند تا آنها از مزایای آن برخوردار گردند.
بختیار، فرماندار کنارک هم در این جلسه خواستار توجه جدی همه مسئولان به مقوله مهم بیمه که تضمین کننده آینده زندگی جامعه هدف است شد و ساختار مشارکت دولت در این زمینه‌  را پشتوانه حیات صندوق دانست. 
وی تاکید کرد: یکی از شاخصهای مهم ارزیابی عملکرد بخشداران و دهیاران شهرستان کنارک‌، تعداد بیمه شدگان صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان روستاییان و عشایر خواهد بود.
همچنین مولوی آذین امام جمعه اهل سنت بندر کنارک نیز ضمن تشکر از ارائه خدمات مطلوب صندوق خواستار تعامل و همکاری دهیاران در زمینه معرفی صندوق شد و اعلام کرد این اطلاع رسانی از تریبون نماز های جمعه نیز با قوت انجام خواهد شد‌.   

 

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©