در جریان سفر معاون بیمه ای صندوق صورت گرفت حمایت مدیران استان خوزستان از توسعه بیمه اجتماعی

در جریان سفر معاون بیمه ای صندوق صورت گرفت حمایت مدیران استان خوزستان از توسعه بیمه اجتماعی

در جریان سفر معاون بیمه ای و امور استان های صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر به استان خوزستان، راهکارهای تعامل و همکاری بیشتر مسئولان این استان با صندوق بیمه اجتماعی مورد بررسی قرار گرفت.


به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، محمد پوستین‌دوز در جریان این سفر با معاونان سیاسی‌، امنیتی واقتصادی استانداری خوزستان‌، رییس سازمان جهاد کشاورزی‌ این استان، مدیرکل امورعشایری‌ خوزستان و معاون دانشگاه اهواز وتعدادی ازمسئولین دانشگاه دیدارکرد و در آنها خواستارهمکاری وتعامل بیش از پیش دستگاههای اجرایی باصندوق بیمه اجتماعی شد.
بر همین اساس معاونان سیاسی، امنیتی واقتصادی استانداری دستور ویژه‌ای برای تشکیل جلسات ستاد راهبردی صندوق درسطح استان و شهرستان ها با هدف تحقق اهداف صندوق بیمه اجتماعی به ویژه پوشش حداکثری کشاورزان‌، روستائیان و عشایر صادر کردند. چنگلوائی، رییس سازمان جهاد کشاورزی هم آمادگی کامل خود را به منظور هرگونه همکاری با صندوق بیان داشت و اعلام کرد در صورت وجود کمبود فضا برای کارگزاران صندوق، این سازمان فضای اداری مناسبی را در اختیار آنها قرار می‌دهد. مدیرکل سازمان امورعشایری هم اعلام کرد که تمام تلاش خود و مجموعه‌اش را معطوف به جذب بیمه شده جدید خواهد کرد. 
حسن فرازمند، معاون دانشگاه اهواز، هم ضمن استقبال از ایجاد تعامل صندوق با دانشگاه خواستار ارائه عناوین پزوهشی جهت راهنمایی دانشجویان با هدف مطالعات کاربردی و مورد نیاز صندوق شد.

 

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©