مدیرکل وصول حق بیمه و حسابهای انفرادی صندوق بیمه اجتماعی خبر داد: تسهیل در ارائه خدمات به بیمه شدگان صندوق

مدیرکل وصول حق بیمه و حسابهای انفرادی صندوق بیمه اجتماعی خبر داد: تسهیل در ارائه خدمات به بیمه شدگان صندوق

مدیرکل وصول حق بیمه و حسابهای انفرادی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر اعلام کرد: به منظور تسهیل در فرآیند استعلام اعتبار دوره بیمه پردازی بیمه شدگان راننده وسایل نقلیه عمومی و حمل بار و مسافر ساکن در شهرهای زیر بیست هزار نفر جمعیت و روستاها ایجاد سیستم برقراری ارتباطات بر خط(آنلاین) با سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای مورد تاکید قرار گرفت.


به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، عباس باقری با بیان این مطلب تصریح کرد: با بهره برداری از سیستم بیمه گری جدید صندوق که در حال حاضر مراحل پایانی و تکمیل در دستور کار است، امکان تسهیل در ارائه خدمات به سایر بیمه شدگان به ویژه بیمه شدگان راننده وسایل نقلیه عمومی حمل و نقل بار و مسافر در استانها  و حتی کارگزاریهای صندوق فراهم خواهد شد .

وی در ادامه تصریح کرد: به منظور رفع مشکل تعدادی از مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) که در سالهای گذشته عضو صندوق شده و رابطه بیمه پردازی آنها به دلیل عدم پرداخت حق بیمه مربوطه قطع شده است، صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، از ابتدای سال 1395 امکان پرداخت حق بیمه توسط شخص مددجو را فراهم کرده است.
باقری افزود: برای رسیدن به این مهم، از تمامی کارگزاریهای صندوق درخواست می شود که این موضوع را به بیمه شدگان به ویژه بیمه شدگان مددجو اطلاع رسانی کنند تا امکان مراجعه مددجویان به کارگزاریها فراهم و پرداخت حق بیمه متعلقه صورت پذیرد و این افراد نیز مشمول برخورداری از مزایای بلند مدت بیمه اجتماعی شوند .

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 3,156
  • 3,887,631
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©