چهارمحال و بختیاری // برگزاری همایش روز ملی شوراها در استان

چهارمحال و بختیاری // برگزاری همایش روز ملی شوراها در استان

همایش روز ملی شوراها با مشارکت استانداری چهار محال و بختیاری و صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان روستائیان و عشایر استان برگزار شد.


به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، در این همایش که رضوی معاون رئیس جمهور در امور مناطق محروم و روستائی کشور‌، قاسم سلیمانی استاندار و حجـت الاسلام نکونام نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهرکرد‌، فرمانداران‌، بخشداران شوراهای اسلامی شهر و روستا و کارگزاران صندوق حضور داشتند‌، ملک محمد محمودیان مدیر کل امور روستایی ضمن به اهمیت موضوع خدمات صندوق پرداخته و خواستار فعالیت هر چه بیشتر فرمانداران بخشداران و شوراهای اسلامی در این طرح شد.

سلیمانی، استاندار چهار محال و بختیاری هم با اشاره به تفاهم نامه امضاء شده بین صندوق بیمه اجتماعی و استانداری و شرح خدمات صندوق در بین جامعه هدف‌، خواستار انجام بیمه برای همه افراد شدند و از مدیران و شوراهای اسلامی خواست نسبت به اطلاع رسانی اقدام موثری انجام دهند.
رضوی، معاون رئیس جمهور در امور مناطق محروم و روستائی کشور هم به اهمیت موضوع پرداخته و خواستار تلاش بیشتر مسئولین صندوق و شوراهای اسلامی جهت پوشش حداکثری شد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 4,484
  • 3,901,165
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©