یزد // تشکیل ستاد راهبردی بیمه اجتماعی

یزد // تشکیل ستاد راهبردی بیمه اجتماعی

18 هزار و 74 خانوار تا پایان سال 94 در استان یزد در صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر بیمه شده اند .


به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، مدیر استان یزد در جلسه ستاد راهبردی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر در محل استانداری یزد با اعلام این خبر به رتبه نوزدهم این استان از لحاظ درصد جذب جمعیت مشمول اشاره کرد و از مسئولین مربوطه خواست تا با توجه به ظرفیت موجود ، با همکاری و تعامل بیشتر و بهتر برنامه پیش بینی شده در قالب سهمیه تکلیفی هر شهرستان برای سال 95 عملیاتی شود.
مقیمی، مدیر کل روستایی و امور شورا ها، نیز از بخشداران و سایر مسئولین شهرستان خواست موضوع بیمه اجتماعی در اولویت کارهای آنها قرار گیرد و خصوصا در امر اطلاع رسانی و فرهنگ سازی همکاری ویژه ای با دفتر صندوق در استان داشته باشند.
تشکیل جلسه ستاد راهبردی صندوق در استان 3 ماه یک بار ، تعیین سهمیه تکلیفی برای هر شهرستان ، ارائه گزارش عملکرد هرکدام از دستگاه های عضو از جمله مصوبات این جلسه بود. همچنین مصوب شد با فراهم شدن زمینه های لازم و به کمک نیروهای بسیج و هلال احمر نهضتی در افزایش ضریب نفوذ بیمه از طریق ارتباط رو در رو و پیگیری خانه به خانه  و با همکاری و پشتیبانی تمام اعضای ستاد راهبردی صورت گیرد.

 

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 3,447
  • 3,874,748
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©