گلستان // همکاری بیمه اجتماعی با کمیته امداد

گلستان // همکاری بیمه اجتماعی با کمیته امداد

مدیر بیمه اجتماعی کشاورزان ، روستاییان و عشایر استان گلستان در دیدار با مدیرکل کمیته امداد امام این استان بر همکاری دستگاه های اجرایی مرتبط با جامعه هدف صندوق و پوشش حداکثری بیمه اجتماعی تأکید کرد.


به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان ، روستاییان و عشایر در دیدار روز سه شنبه دانیال پولادوند مدیر بیمه اجتماعی استان گلستان با باغبانی مدیرکل کمیته امداد حضرت امام خمینی استان، وضعیت بیمه شدگان تحت حمایت نهاد کمیته امداد مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت‌. 
در این نشست پولادوند ضمن اشاره به سابقه فعالیت صندوق از سال 1384 گزارشی از وضعیت آماری بیمه شدگان و مشمولین استان را مطرح و بر همکاری دستگاه های اجرایی مرتبط با جامعه هدف صندوق برای پوشش حداکثری بیمه اجتماعی تأکید کرد .
وی از امکان پرداخت حق بیمه توسط مددجویان امداد در سال جای خبر داد و گفت: این افراد می توانند با مراجعه به نزدیکترین کارگزاری محل سکونت خود نسبت به پرداخت حق بیمه اقدام کنند و از خدمات صندوق بهره مند شوند .
مدیرکل کمیته امداد استان نیز با اشاره به مشکلات اقتصادی مردم استان اظهار داشت:درآمد سرانه استان در مقایسه با میانگین کشوری بسیار اندک است از اینرو حمایت مسئولین از طرح ملی بیمه اجتماعی روستاییان و عشایر می تواند در توزیع عادلانه درآمدها در ایام افتادگی و پیری جامعه مثمر ثمر باشد. 
باغبانی همچنین با طرح این دیدگاه که نگاه صندوق نگاه مثبت و کمک کننده باشد افزود: کمیته امداد امام(ره) در استان آمادگی هرگونه همکاری در حوزه اطلاع رسانی ، فرهنگ سازی و ترغیب روستاییان برای عضویت در صندوق را از طریق ادارات شهرستانی خود اعلام می کند.

 

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©