با حکم مدیرعامل صندوق محمد خجسته، معاون توسعه منابع انسانی و پشتیبانی شد

با حکم مدیرعامل صندوق محمد خجسته، معاون توسعه منابع انسانی و پشتیبانی شد

مراسم تودیع صادق رستم‌زاده و معارفه محمد خجسته در حوزه معاونت توسعه منابع انسانی و پشتیبانی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر برگزار شد. به ...


مراسم تودیع صادق رستم‌زاده و معارفه محمد خجسته در حوزه معاونت توسعه منابع انسانی و پشتیبانی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر برگزار شد.

به گزارش روابط‌عمومی بیمه‌‌ اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، در این مراسم که صبح امروز برگزار شد، مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی با اشاره به ضرورت ارتباط گسترده‌تر و تعامل بیشتر با سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور به منظور  پیشرفت بهتر فعالیت‌ها گفت: تغییر در حوزه مدیریت معاونت توسعه منابع انسانی و پشتیبانی باید شرایط را برای بهبود این ارتباط فراهم کند.

محمدرضا رستمی تاکید کرد: این معاونت باید در حوزه سیستم‌ دریافت حق بیمه، نحوه چینش سپرده‌ها، حوزه کارکنان و پرداخت علمی کارانه‌ها و همچنین حوزه آموزش کارمندان، برنامه‌های مشخصی را به اجرا بگذارد.

محمد خجسته، معاون جدید توسعه منابع انسانی و پشتیبانی صندوق هم در سخنانی با بیان اینکه موفقیت صندوق، منوط به همکاری‌های بین‌بخشی است، به ضرورت بیشتر شدن این همکاری‌ها تاکید کرد و گفت: در روند جدید فعالیت‌های این معاونت، موضوع آموزش کارکنان، تدوین شرح وظایف آنها، اصلاح ساختار سازمانی، به سرانجام رساندن موضوع بودجه‌های استانی و ایجاد ساختاری مشاوره محور از مهمترین موضوعات پیش رو خواهد بود.

در این مراسم حکم معاونت خجسته توسط مدیرعامل صندوق به وی اعطا شد که در آن به موضوعات مختلفی از جمله ارائه پیشنهادات و تهیه و تنظیم بخشنامه‌ها و آیین‌نامه‌های داخلی در زمینه بالابردن بهره‌وری نیروی انسانی، طراحی و تدوین فعالیت‌های موثر برای مدیریت صحیح منابع مالی و حفاظت از بیت‌المال، تهیه و تنظیم برنامه‌های استراتژیک و عملیاتی توسعه مدیریت و منابع و برنامه‌ریزی و ایجاد ساز و کارهای مناسب برای تحقق سیاست‌های تشویق و کمک به افزایش سطح رفاهی مورد تاکید قرار گرفته است. 

همچنین در این مراسم از خدمات رستم زاده، معاون سابق توسعه منابع انسانی و پشتیبانی صندوق تقدیر به عمل آمد و حکم مدیرعاملی شرکت ارزش آفرینان صبا به وی اعطاء شد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©