در جریان جلسه کارشناسی معاونت بیمه‌ای صندوق صورت گرفت؛ بررسی طرح تبدیل حق بیمه به سابقه بیمه‌پردازی 

در جریان جلسه کارشناسی معاونت بیمه‌ای صندوق صورت گرفت؛ بررسی طرح تبدیل حق بیمه به سابقه بیمه‌پردازی 

معاون بیمه‌ای و هماهنگی استان‌های صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر در جلسه کارگروه معاونت بیمه‌ای از بررسی دستورالعمل تبدیل حق بیمه‌های دریافتی به سابقه بیمه‌پردازی (ساماندهی سوابق) در جلسات کارشناسی معاونت بیمه‌ای صندوق به منظور عملیاتی کردن طرح ملی بنا (برپائی نظام نوین اطلاعات بیمه‌ای صندوق‌) خبر داد.


به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر محمد پوستین‌دوز با اعلام این خبر تصریح کرد: از آنجایی که نحوه فعالیت صندوق و ریزه‌کاری‌های بخشنامه‌ها، اقدامات اجرایی و موارد مرتبط، توسط همکاران صندوق قابل تحلیل بوده و آنها اشراف کاملی به تمامی موارد عملیاتی گذشته دارند، پیش‌نویس دستورالعمل تبدیل مبالغ حق بیمه‌های پرداختی مستند به فیشها به سوابق بیمه‌پردازی با همفکری همکاران صندوق در مرحله تدوین است.
وی با بیان اینکه پس از تدوین پیش‌نویس، نشست مشورتی با همکاران امور مالی و انفورماتیک صندوق انجام خواهد شد افزود: پیش‌نویس دستور‌العمل پیشنهادی، در اولین فرصت به مدیرعامل صندوق ارائه می‌شود تا مقدمات ارسال آن به هیات مدیره فراهم شود. 
 

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©