سیستان و بلوچستان // برگزاری همایش دهیاران و اعضای شورای اسلامی شهر و روستای شهرستان سرباز 

سیستان و بلوچستان // برگزاری همایش دهیاران و اعضای شورای اسلامی شهر و روستای شهرستان سرباز 

جلسه ستاد توسعه بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر شهرستان سرباز در قالب همایش دهیاران و اعضای شورای اسلامی شهر و روستا به ریاست فرماندار و با حضور مدیر صندوق بیمه اجتماعی استان سیستان و بلوچستان‌، مدیر کل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری‌، روسای دستگاه‌های اجرایی‌، بخشداران‌، دهیاران و اعضاء شورای اسلامی و کارگزاران شهرستان در محل فرمانداری برگزار شد‌.   


به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر در این جلسه، شاقوزایی مدیر صندوق استان توضیحاتی در زمینه نقش و اهمیت این بیمه در زندگی آینده خانوارهای روستایی و عشایر ارائه و خواستار اطلاع‌رسانی دقیق‌، شفاف و همچنین متقاعد‌سازی و اعتماد‌سازی برای جامعه هدف شد و در ادامه به تاثیر دستگاه‌های اجرایی‌، دهیاران و اعضاء شوراه‌ها در استفاده از مکانیزم‌ها و ظرفیت‌های در اختیار آنها به‌منظور معرفی صندوق و اطلاع‌رسانی فراگیر اشاره کرد.
وی تصریح کرد: یکی از راه‌های خدمت به مردم منطقه بیمه اجتماعی است و هر مسئولی که جامعه را از خدمات نظام مقدس جمهوری اسلامی که در این خصوص ارائه می‌دهد ، مطلع نکند به مردم ظلم کرده است‌.  
یوسفی فرماندار سرباز هم در این همایش خاطرنشان ساخت: با توجه به اینکه بیش از هشتاد درصد مردم شهرستان ساکن روستا هستند،  مشارکت مردم در این بیمه که تضمین کننده آینده زندگی جامعه هدف است ناچیز بوده و ضروری است تمامی امکانات دستگاه‌های اجرایی از جمله فرمانداری و بخشداری‌ها در جهت جلب مشارکت بیشتر مردم‌، بسیج شوند.
 

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©