فارس // تشکیل جلسه ستاد راهبردی صندوق بیمه اجتماعی شهرستان لارستان

فارس // تشکیل جلسه ستاد راهبردی صندوق بیمه اجتماعی شهرستان لارستان

جلسه طرح ملی بیمه اجتماعی کشاورزان‌، روستائیان و عشایر شهرستان گراش با حضور مدیر صندوق بیمه اجتماعی استان فارس‌، معاون فرمانداری لارستان و دیگر اعضاء ستاد راهبردی شهرستان برگزار شد.


به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر، در این جلسه علیپور‌، معاون فرمانداری لارستان، با اشاره به موضوع جلسه و تاکید دفتر مناطق محروم ریاست‌جمهوری در خصوص اجرای طرح ملی بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر از همه شرکت‌کنندگان خواست با توجه به وجود 285 روستا و 8 شهر در شهرستان لارستان برای رسیدن به آمار مورد نظر بیمه‌شدگان تلاش کنند. 
کمالی، مدیر صندوق بیمه اجتماعی استان فارس نیز، اظهار داشت: با توجه به درصد جمعیت مشمول در شهرستان لارستان آمار بیمه‌شدگان رضایت بخش نیست و به همین دلیل از همه بخشداران و دهیاران و تمامی دستگاه‌های مرتبط می‌خواهم تا با ترویج فرهنگ بیمه بین عزیزان روستائی و عشایری سطح آگاهی جامعه هدف را بالا ببرند تا بتوانیم در آینده‌ای نزدیک شاهد برگزاری مراسم شکرانه پوشش 100درصدی در شهرستان لارستان باشیم.
 

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©