فارس // تشکیل جلسه ستاد راهبردی صندوق بیمه اجتماعی شهرستان گراش

فارس // تشکیل جلسه ستاد راهبردی صندوق بیمه اجتماعی شهرستان گراش

جلسه طرح ملی بیمه اجتماعی کشاورزان‌، روستائیان و عشایر شهرستان گراش با حضور مدیر صندوق بیمه اجتماعی استان فارس‌، معاون فرمانداری گراش و دیگر اعضاء ستاد راهبردی شهرستان برگزار شد.


به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر، در این جلسه فرسوده، معاون فرمانداری گراش، آسیب‌شناسی و عدم موفقیت 100 درصدی طرح ملی بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر در گراش را مورد بررسی قرار داد و از تمامی حاضرین در جلسه خواست تا با همت جدی برای به عضویت درآمدن جامعه ی هدف تلاش کنند.
کمالی، مدیر صندوق بیمه اجتماعی استان فارس هم در این جلسه اظهار داشت: چرخش خط تولید صنایع کشور مدیون زحمات و تلاش‌های شبانه‌روزی جامعه کشاورزی روستائی و عشایری است و توجه به مشکلات آن‌ها بعنوان موتور محرکه چرخه اقتصاد و تولید باید در راس عناوین برنامه کاری دولت قرار گیرد.
وی افزود: بعد از پیروزی انقلاب اسلامی، خدمات ارزنده‌ای به طبقات مختلف جامعه ارائه شده که یکی از این خدمات، طرح ملی بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر است که به منظور ایجاد رفاه و تامین معشیت و جلوگیری از مهاجرت نیروی انسانی در بخش کشاورزی به شهر و افزایش تولید در این بخش است.
 

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 3,037
  • 3,874,338
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©