سیستان و بلوچستان// فرماندار ایرانشهر: صندوق بیمه اجتماعی فرصتی ارزشمند است

سیستان و بلوچستان// فرماندار ایرانشهر: صندوق بیمه اجتماعی فرصتی ارزشمند است

جلسه ستاد توسعه بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر شهرستان ایرانشهر  به ریاست داوودی، فرماندار و با حضور شاقوزایی مدیر صندوق استان سیستان و بلوچستان‌، روسای دستگاه‌های اجرایی‌، بخشداران‌، دهیاران و اعضاء شورای اسلامی شهر و روستا و کارگزاران شهرستان در محل فرمانداری برگزار شد‌.  


به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، در این جلسه، شاقوزایی با اشاره به تکالیف قانونی که دولت را مکلف به اجرای دقیق بیمه اجتماعی برای جامعه هدف می‌کند، از ساماندهی کارگزاری‌ها در قالب بخش خصوصی در جهت ارائه خدمات مطلوبتر به این قشر زحمتکش و آسیب پذیر جامعه خبر داد و گفت: نقطه قوت و بزرگترین مزیت این صندوق مشارکت دولت در این طرح ملی است. دولت با پرداخت دو برابری سرانه حق بیمه هر خانوار کمک بزرگی در جهت حمایت از این قشر مولد جامعه می‌کند که نیاز است مردم نیز در مقابل این خدمت موثر، با عضویت در صندوق مشارکت بیشتری داشته و آینده زندگی خود را تضمین کنند. 

در ادامه داوودی، فرماندار ایرانشهر ضمن اشاره به اهمیت موضوع بیمه اجتماعی‌، آن را برای جامعه هدف یک فرصت خوب و ارزشمند دانست و خواستار تلاش بیشتر دهیاران و بخشداران در زمینه اطلاع‌‌رسانی و آسیب‌شناسی در این حوزه شد تا صندوق بتواند خدمات بیشتر و روان‌تری را ارائه دهد‌.

 

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 2,220
  • 4,129,484
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©