در جریان نظارت استانی صورت گرفت؛ دیدار مدیران صندوق با فقهای استان مازندران

در جریان نظارت استانی صورت گرفت؛ دیدار مدیران صندوق با فقهای استان مازندران

معاون بیمه‌ای و امور استان‌ها و هیات همراه در سفر به استان مازندران با نماینده مردم این استان در مجلس خبرگان رهبری دیدار و گفتگو کردند.


به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر، در این دیدار، محمد پوستین دوز گفت: صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر حسب شرح وظایف خود، علاوه بر ارائه خدمات به اقشار زحمتکش و جامعه مولد کشور، گروه‌هایی از افراد تحت پوشش کمیته امداد امام‌خمینی‌(‌ره‌) و سازمان بهزیستی را نیز تحت پوشش خدمات بیمه‌ای خود شامل مستمری پیری، از کارافتادگی و فوت قرار داده است.

به گفته وی، صندوق‌های بیمه‌ای کشور در دوران تحریم‌های ظالمانه کشورهای غربی تحت فشار شدید اقتصادی قرار داشتند که خوشبختانه با حمایت دولت و تدابیر اندیشیده شده، موفق شدند خدمات خود را به مددجویان و مستمری بگیران ادامه دهند.

پوستین دوز ابراز امیدواری کرد که در سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل، صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته مشکلات اقتصادی کمتری داشته باشد و خدمات بیشتری به جامعه هدف خود ارائه دهد.

معاون بیمه‌ای و امور استان‌های صندوق با ابراز نگرانی از طرح جدید مجلس در زمینه بازنشستگی پیش از موعد بیمه‌شدگان صندوق گفت: این طرح باز مالی 17 هزار میلیارد ریالی به همراه خواهد داشت که می‌تواند صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر را با مشکلات جدی روبرو کند.

در این دیدار آیت‌الله معلمی ضمن قدردانی از زحمات مدیران و کارکنان صندوق اظهار داشت: ارزش یک نعمت در مقایسه با فقدان آن سنجیده می‌شود. هنگامی که صندوق بیمه اجتماعی در کشور نبود، وضعیت روستائیان و کشاورزان چگونه بود و اکنون که این صندوق فعال است، چه شرایطی حاکم است.

وی افزود: در نظام اسلامی توجه به روستا و کشاورزان اولویت است و همه مسئولان موظفند حسب الامر امام راحل و مقام معظم رهبری شرایط حفظ نیروی انسانی و رفاه این اقشار را فراهم آورند.

آیت الله معلمی گفت: مسئولان صندوق بیمه اجتماعی باید خوشحال باشند که در خدمت قشر زحمتکش جامعه هستند و عملکرد مناسب آنان می‌تواند توشه راه معنوی بزرگی برای آنان باشد. مطلع هستم که در صندوق شما زحمات زیادی کشیده می‌شود که امیدورام خداوند خیر و توفیق به همه پرسنل صندوق اعطا کند.

در این دیدار علی قمی مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر نیز گزارشی از اقدامات انجام شده در سطح استان را ارائه کرد.

 

دیدار با آیت الله العظمی نظری

در جریان این سفر، هیات اعزامی صندوق به استان مازندران همچنین دیداری با آیت‌الله‌العظمی نظری خادم الشریعه از علمای سرشناس استان داشتند.

در این دیدار علی قمی با ارائه گزارشی از روند فعالیت صندوق در مناطق مختلف استان خواستار حمایت آیت‌الله‌العظمی نظری و ترویج فرهنگ بیمه در میان مردم استان شد.

آیت‌الله نظری نیز در سخنانی خدمت به مردم را بهترین عمل زندگی مردم دانست و افزود: خدمت به مردم خدمت به کل خیرات است؛ زمانی که بشر در حال خدمت است جانشین خدا است.

وی برای کلیه کارکنان و مسئولان صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان آرزوی توفیق و خدمت بیشتر کرد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 3,344
  • 4,140,817
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©