در جریان سفر مدیرعامل صندوق صورت گرفت قول مساعد استاندار قم برای کسب رتبه اول جذب کشوری

در جریان سفر مدیرعامل صندوق صورت گرفت قول مساعد استاندار قم برای کسب رتبه اول جذب کشوری

استاندار قم قول داد که در سالجاری این استان رتبه نخست پوشش 100 درصدی کشور در بیمه‌شدگان صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر را بدست آورد.


به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، سید مهدی صادقی در دیدار با محمدرضا رستمی، مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی و هیات همراه با اعلام این مطلب افزود: مطمئنم اگر مردم از خدمات صندوق اطلاع کافی داشته باشند، از آن استقبال خواهند کرد.

وی گفت: استان قم دارای بیشترین ظرفیت شهری کشور است و جمعیت روستایی این استان 5 درصد است. بنابراین باید بتوانیم با برنامه‌ریزی پوشش بیمه اجتماعی در این استان را به 100 درصد برسانیم.

صادقی خطاب به معاونان خود خواستار برنامه‌ریزی و هدفگذاری و زمان‌بندی به این منظور شد و تاکید کرد: ما در زمینه رسیدگی به روستائیان نواقصی داریم که برای جبران برخی از کمبودها و همچنین حمایت از این اقشار محروم و مولد باید همه امکانات خود را بکار گیریم.

در این دیدار محمد‌رضا رستمی مدیر عامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر نیز با تشریح اهداف تاسیس این صندوق گفت: ما آماده همکاری با استانداران، فرمانداران و بخشداران برای گسترش هر چه بیشتر خدمات صندوق و تحقق اهداف دولت تدبیر و امید در این زمینه هستیم.

همچنین در این دیدار مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر استان قم نیز توضیحاتی درباره فعالیت‌های انجام شده در این استان ارائه کرد.

در این دیدار همچنین تفاهم‌نامه همکاری مشترک میان صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر و استانداری قم به امضا رسید.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 1,977
  • 4,190,858
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©