نماینده ولی فقیه در استان البرز تاکید کرد: ضرورت اطلاع‌رسانی صحیح و ترویج فرهنگ بیمه‌ای

نماینده ولی فقیه در استان البرز تاکید کرد: ضرورت اطلاع‌رسانی صحیح و ترویج فرهنگ بیمه‌ای

نماینده ولی فقیه در استان البرز و امام جمعه کرج با اشاره به نقش ارزنده نظام بیمه‌ای در زندگی مردم  تصریح کرد: با توجه به اینکه بیمه در تامین آینده مردم از اهمیت و جایگاه خاصی برخوردار است باید تلاش شود مزایای آن همانگونه که ارائه می‌شود برای مردم شرح داده و مردم با آگاهی کامل عضو صندوق‌های بیمه‌ای شوند.


به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، آیت اله حسینی همدانی در جریام دیدار مدیر صندوق بیمه اجتماعی استان البرز با وی، از اختیاری بودن عضویت در صندوق استقبال کرد و گفت: اختیاری بودن عضویت در صندوق ایجاب می‌کند که اطلاع‌رسانی صحیح اهمیت ویژه‌ای داشته باشد و بدون شک ترویج فرهنگ بیمه‌ای عاملی برای ترغیب کشاورزان، روستائیان و عشایر در این حوزه خواهد بود.

در این دیدار هادی بشیری مدیر صندوق در استان البرز ضمن ارائه گزارش وضعیت بیمه شدگان استان‌، اهداف و وظایف صندوق برای بیمه کردن کشاورزان‌، روستائیان و عشایر استان را تشریح کرد. بشیری برخورداری از سهم 10 درصدی دولت در پرداخت حق بیمه برای کشاورزان، روستائیان و عشایر عضو صندوق را یکی از مزایای صندوق دانست و از اهتمام صندوق استان در پوشش تمامی مشمولین استان خبر داد.

 

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©