پس از انجام رایزنی های مدیران صندوق صورت گرفت؛ دستور ویژه استانداری مازندران برای توسعه بیمه اجتماعی کشاورزان

پس از انجام رایزنی های مدیران صندوق صورت گرفت؛ دستور ویژه استانداری مازندران برای توسعه بیمه اجتماعی کشاورزان

معاون سیاسی – امنیتی استانداری مازندران به تمامی فرمانداران استان دستور داد حداکثر در مدت 30 روز دلایل عدم جذب کامل جامعه تحت پوشش و راهکارهای برون رفت از مشکلات در این زمینه را به استانداری اعلام کنند.


به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، در جلسه ستاد توسعه راهبردی بیمه اجتماعی استان مازندران که با حضور محمد پوستین دوز معاون بیمه‌ای و امور استان‌ها، علی قمی مدیر بیمه اجتماعی استان، مصطفی شریعتی مدیر‌کل امور استان‌ها و مهرداد خلیلی مدیر‌کل روابط‌عمومی صندوق و فرمانداران، بخشداران، روسای سازمان‌های مختلف استان در شهر ساری برگزار شد، معاون سیاسی – امنیتی استانداری مازندران با اعلام اینکه آمار جمعیت تحت پوشش صندوق در این استان، مناسب نیست و باید برای گسترش هرچه بیشتر آن تلاش‌ها را مضاعف کرد، تصریح کرد: ساماندهی بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر، از جمله خدمات دولت است و با وجود موفقیت‌های نسبی استان مازندران برای افزایش ضریب پوشش بیمه اجتماعی، نتیجه مطلوب حاصل نشده است. بنابراین لازم است فرمانداران با برگزاری نشست‌های تخصصی در حوزه خود، دلایل ناکامی یا عدم بازدهی روش‌های بکار گرفته را استخراج و تا 10 روز دیگر پیشنهادات خود را به استانداری اعلام کنند.

علیرضا یونسی رستمی تاکید کرد: اداره‌کل امور اجتماعی استانداری نیز باید تا 20 روز پس از دریافت پیشنهادات، در نشستی نتایج کار را تبیین و اعلام کند. باید شرح وظایف و روش‌های اجرای هر دستگاه و سازمان به روشنی تعریف شده و در ادامه از میزان پیشرفت‌ها گزارش‌های ادواری تهیه و پیگیری شود.

معاون سیاسی امنیتی استانداری مازندران گفت: تشکیل گروه‌‌های آموزشی برای افزایش سطح اطلاعات و آموزش کارگزاران و دهیاران می‌‌تواند راهکار مناسبی برای افزایش جذب بیمه‌شدگان باشد. همچنین بسته‌های تشویقی برای دهیارانی که در حوزه خود موفق به کسب رشد مناسب باشند باید در نظر گرفته شود.

یونسی افزود: گردهمایی بزرگ دهیاران استان پس از ماه مبارک رمضان تشکیل خواهد شد و از شهرستان‌هایی که بالاترین میزان جذب بیمه شده را داشتند، قدردانی می‌شود.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 652
  • 4,138,125
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©