در جریان دیدار مدیران صندوق با آیت‌الله موسوی اردبیلی مطرح شد حمایت از کشاورزان، روستاییان و عشایر، باعث رونق اقتصاد کشور است

در جریان دیدار مدیران صندوق با آیت‌الله موسوی اردبیلی مطرح شد حمایت از کشاورزان، روستاییان و عشایر، باعث رونق اقتصاد کشور است

مدیر‌عامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر و هیات همراه با آیت‌الله موسوی اردبیلی از فقها و مجتهدان عالی‌رتبه حوزه علمیه قم دیدار کردند.


به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، در این دیدار، محمد‌رضا رستمی مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی، اقدامات صورت گرفته برای حمایت از اقشار محروم و زحمتکش روستاها و برنامه‌های آینده صندوق را تشریح کرد.

آیت‌الله موسوی اردبیلی نیز در این دیدار ضمن قدردانی از زحمات تمامی کارکنان صندوق، خدمات ارائه شده را خدمتی بزرگ دانست و گفت: روستائیان در کشور زحمات فراوانی را متحمل می‌شوند و هر میزان حمایت از آنان می‌تواند باعث رونق اقتصاد کشور شود.

وی افزود: در روایات و احادیث، به کرات از زبان بزرگان و معصومین بر قدرشناسی کشاورزی تاکید شده است؛ برای افزایش میزان تمایل روستائیان و کشاورزان به استفاده از خدمات ارائه شده باید آنان را با این خدمات آشنا کنید.

آیت الله موسوی اردبیلی با بیان اینکه خدمت به مردم و بویژه روستائیان و کشاورزان و عشایر عمل خیر است، برای سلامتی و موفقیت همکاران صندوق طلب پذیرش قبول خدمت در درگاه باریتعالی آرزو کرد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 727
  • 4,127,991
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©