خراسان جنوبی دیدار مدیر صندوق با مدیر کل سازمان تبلیغات اسلامی استان

خراسان جنوبی دیدار مدیر صندوق با مدیر کل سازمان تبلیغات اسلامی استان

مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان خراسان جنوبی با حجت الاسلام لطفیان، مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی دیدار کرد.


به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، در  این دیدار فرج‌زاده به معرفی برنامه‌ها، اهداف صندوق پرداخت و با اشاره به آمار بیمه‌شدگان استان و جمعیت مشمول جامعه هدف عنوان کرد: با توجه به تشکیل دو ستاد راهبردی توسعه بیمه اجتماعی در استان تعامل و هم‌افزایی بین صندوق و سازمان تبلیغات اسلامی استان می‌تواند ثمرات بسیار ارزشمندی به همراه داشته باشد.

حجت‌الاسلام لطفیان هم در این دیدار تاکید کرد: با تشکیل جلسه کارشناسی دو دستگاه اقدام به اطلاع‌رسانی و فرهنگ‌سازی از طریق روحانیون مستقر، طرح هجرت و روحانیون مبلغ در سطح روستاها خواهیم کرد تا در آینده شاهد در‌صد جذب بیمه‌ای خوب و مطلوبی در سطح استان خراسان جنوبی باشیم.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 768
  • 4,128,032
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©