مدیرکل وصول حق بیمه و حساب‌های انفرادی صندوق تاکید کرد: الزام معاینات اولیه در بدو عضویت برای متقاضیان

مدیرکل وصول حق بیمه و حساب‌های انفرادی صندوق تاکید کرد: الزام معاینات اولیه در بدو عضویت برای متقاضیان

مدیر کل وصول حق بیمه و حساب‌های انفرادی صندوق تاکید کرد: براساس ماده یک آیین نامه نحوه تشکیل کمیسیون‌های پزشکی صندوق مصوب هشتم مرداد ماه سال 84 شورای عالی رفاه و تامین اجتماعی و با استناد به ماده 15 آئین‌نامه اجرایی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر انجام معاینات در بدو عضویت (در هنگام عقد قرارداد) در صندوق توسط پزشک معتمد الزامی است.


به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر عباس باقری با بیان این مطلب گفت: متقاضیان زیر 50 سال سن به استثناء متقاضیان راننده حمل بار و مسافر همچنان همانند گذشته  بر اساس خوداظهاری می‌توانند به عضویت صندوق درآیند و از پوشش بیمه اجتماعی برخوردار شوند اما متقاضیان دارای 50 تا 60 سال سن می‌بایست توسط کارگزاران صندوق جهت انجام معاینات اولیه به یکی از نزدیک‌‌ترین مراکز بهداشتی و درمانی روستایی و یا شهری و یا به پزشک مستقر در خانه‌های بهداشت روستایی و عشایری معرفی و معاینات اولیه توسط پزشکان این مراکز صورت پذیرد .

وی افزود: متقاضیانی که دارای سن بیش از 60 سال هستند بابد به منظور انجام معاینات اولیه به نزدیک‌ترین پزشک متخصص داخلی تعیین شده در منطقه معرفی شوند و معاینات اولیه در مورد آنها انجام گیرد.

باقری تاکید کرد: متقاضیانی که به عنوان راننده حمل بار و مسافر درخواست عضویت در صندوق را دارند بدون توجه به گروه سنی باید جهت انجام معاینات اولیه بدو عضویت به یکی از پزشکان متخصص داخلی تعیین شده در منطقه معرفی و معاینات اولیه انجام شود.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 2,233
  • 4,129,497
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©