سیستان و بلوچستان صنعتگران صنایع‌‌دستی مشمول بیمه اجتماعی بیمه می‌شوند

سیستان و بلوچستان صنعتگران صنایع‌‌دستی مشمول بیمه اجتماعی بیمه می‌شوند

صنعتگران صنایع‌دستی استان سیستان و بلوچستان که مشمول بیمه اجتماعی کشاورزان روستاییان و عشایر هستند، می‌توانند بیمه شوند‌.


به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، شاقوزایی مدیر صندوق استان سیستان و بلوچستان در همایش بزرگداشت روز جهانی صنایع دستی که با حضور صنعتگران رشته‌های مختلف صنایع دستی استان‌، جمشید‌نژاد معاون سیاسی و اجتماعی استانداری ، شیزری مدیر کل دفتر توسعه و ترویج صنایع دستی کشور و گوهری مدیر کل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری استان برگزار شد ضمن تشریح سیاست‌ها ، اهداف و برنامه‌های صندوق برای جامعه هدف‌، خواستار همکاری مشترک بین این دو ارگان به‌منظور ارائه خدمات مطلوب به گروه‌های هدف مشترک شده تا با استفاده از ظرفیت صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان روستاییان و عشایر ، بتوانیم امید و آسودگی خیال را در بین زحمتکشان و میراث داران حوزه صنایع‌دستی زنده نگه داشته تا با تلاش بیشتر‌، موجب رونق اقتصادی خانوارها در این بخش باشیم.

گوهری، مدیر کل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری استان هم با استقبال از شرایط و مزایای بیمه اجتماعی، اظهار داشت: این بیمه خبر خوشی است برای فعالان حوزه صنایع دستی که نود درصد آنها ساکن روستا هستند.

جمشید نژاد، معاون سیاسی و اجتماعی استاندار نیز به اهمیت صنایع‌دستی در استان اشاره و از صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان روستاییان و عشایر به عنوان یکی از خدمات مهم دولت محترم یادکرد.

 

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©