خراسان جنوبی دیدار مدیر صندوق استان با مسول بسیج عشایری سپاه

خراسان جنوبی دیدار مدیر صندوق استان با مسول بسیج عشایری سپاه

مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان خراسان جنوبی خواستاز فرهنگ‌سازی و تبلیغات خدمات صندوق توسط پایگاه‌های مقاومت بسیج استان خراسان جنوبی شد.


به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر ابوالفضل فرج زاده در دیدار با سرهنگ شاهوردی مسول بسیج عشایری سپاه استان به معرفی برنامه‌ها و اهداف صندوق  اشاره کرد و به آمار بیمه‌شدگان استان و جمعیت مشمول جامعه هدف پرداخت و عنوان کرد: با توجه به تشکیل ستادهای راهبردی توسعه بیمه اجتماعی در استان و شهرستان‌های مختلف باید تعامل و هم‌افزایی پایگاه‌های مقاومت بسیج که در روستاها مستقر هستند با کارگزاران صندوق بیشتر باشد.

همچنین سرهنگ شاهوردی  نیز در این دیدار گفت: با ارسال بروشورهای صندوق و جلساتی که در پایگاه‌های بسیج روستاها برگزار می‌شود کارشناسانی از صندوق استان دعوت خواهیم کرد که به تشریح خدمات صندوق در این جلسات بپردازند.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 1,545
  • 3,886,020
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©