یزد بیمه اجتماعی اولویت فرمانداری نیر

یزد بیمه اجتماعی اولویت فرمانداری نیر

بخشدار نیر رفاه اجتماعی روستائیان و بیمه اجتماعی کشاورزان را از اولویت‌های کاری خود دانست و تاکید کرد: بیمه اجتماعی کشاورزان‌، روستائیان و عشایر می تواند عامل مهمی در توسعه ...


بخشدار نیر رفاه اجتماعی روستائیان و بیمه اجتماعی کشاورزان را از اولویت‌های کاری خود دانست و تاکید کرد: بیمه اجتماعی کشاورزان‌، روستائیان و عشایر می تواند عامل مهمی در توسعه روستا و  جلوگیری از مهاجرت روستائیان به شهرها باشد.

به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، میرخلیلی، در جریان جلسه با مدیر استان یزد صندوق بیمه اجتماعی، با بیان این مطلب از آمادگی بخشداری نیر جهت هرگونه مساعدت و همکاری لازم خبر داد و اعلام کرد: برای هرکدام از دهیاران که بتوانند حداقل 50 نفر از افراد فاقد بیمه را جذب نمایند پاداش در نظر گرفته خواهد شد .

در ادامه ابراهیمی، مدیر استان یزد صندوق بیمه اجتماعی، با ارائه توضیحاتی در خصوص بیمه از آمار هزار و 600 نفری بیمه‌شدگان بخش نیر و دریافت مستمری توسط 90 نفر از این افراد خبر داد و به عزم جدی برای انجام یک حرکت جهادی جهت افزایش ضریب نفوذ بیمه دراستان اشاره کرد.

وی اظهار امیدواری کرد که هر چه زودتر و با تشکیل ستاد‌های راهبردی شهرستانی نهضت اطلاع‌رسانی خانه‌به‌خانه برای افزایش ضریب نفوذ بیمه آغاز شود.

 

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 725
  • 4,127,989
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©