یزد تجهیز کارگزاران صندوق استان به دستگاه کارت‌خوان

یزد تجهیز کارگزاران صندوق استان به دستگاه کارت‌خوان

در جریان نشست مشترک مدیر صندوق بیمه اجتماعی استان یزد با مدیر شعب بانک کشاورزی استان موضوع تجهیز کارگزاران صندوق به دستگاه کارت‌خوان مورد تصویب قرار گرفت.


به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، در این دیدار، حسن ابراهیمی، مدیر صندوق استان یزد ضمن تشریح فعالیت‌های صندوق و اعلام میزان روابط مالی آن با بانک کشاورزی خواستار همکاری شعبات بانک کشاورزی درزمینه‌های رفع فیش‌های مغایرتی استان و اعطای تهسیلات بانکی تا سقف صد میلیون ریال به کارگزاران جهت تعمیر و تجهیز دفتر کارگزاری و اختصاص  دستگاه کارت‌خوان سیارجهت تسهیل در پرداخت حق بیمه در روستاها و مناطق فاقد شعبه بانک کشاورزی شد.

در این دیدار کمندی مدیر شعب بانک کشاورزی استان آمادگی شعبات این بانک در جهت اجرای هرچه سریعتر درخواست‌های صندوق را اعلام کرد و مقرر شد درکمترین زمان نسبت به رفع مغایرت فیش‌های ارائه شده و تجهیز تمامی کارگزاران به دستگاه کارتخوان سیار و اختصاص تسهیلات تا سقف 100 میلیون ریال مساعدت و اقدام لازم بعمل آید.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 4,468
  • 3,901,149
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©