با حکم مدیرعامل صندوق صورت گرفت؛ انتصاب سرپرست اداره کل منابع انسانی و پشتیبانی

با حکم مدیرعامل صندوق صورت گرفت؛ انتصاب سرپرست اداره کل منابع انسانی و پشتیبانی

با حکمی از سوی مدیر عامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، سرپرست جدید اداره کل منابع انسانی و پشتیبانی صندوق، معرفی شد.


به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، در نشست دوره‌ای مدیران ستادی صندوق، محمدرضا رستمی، مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی، طی حکمی، حمیدرضا یعقوبی را به سمت سرپرست اداره کل منابع انسانی و پشتیبانی صندوق منصوب کرد.

در این نشست، رستمی با تاکید بر ضرورت توجه به معیشت کارکنان صندوق و اهمیت رسیدگی به مسائل و مشکلات آنها، اداره کل منابع انسانی و پشتیبانی را یکی از ادارات کلیدی صندوق عنوان کرد و با ارائه راهکارهایی خواستار تلاش بیشتر در این حوزه و توجه بیشتر به موضوعات درون سازمانی شد.

همچنین در این نشست مدیرعامل و معاونین جدید شرکت ارشک از شرکت‌های زیر مجموعه‌های صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر معرفی و از مهرداد خلیلی، مدیرکل امور فرهنگی، روابط‌عمومی و اموربین‌الملل صندوق نیز، تجلیل شد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 4,478
  • 3,901,159
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©