سیستان و بلوچستان حمایت نماینده ولی فقیه استان از بیمه اجتماعی

سیستان و بلوچستان حمایت نماینده ولی فقیه استان از بیمه اجتماعی

در جریان دیدار مدیر صندوق بیمه اجتماعی استان سیستان و بلوچستان با آیت‌الله سلیمانی، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زاهدان، بر ضرورت کمک به بیمه اجتماعی تاکید و از فعالیت‌های این مجموعه حمایت شد.


به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، آیت‌الله سلیمانی در این دیدار با تاکید بر اینکه باید سه محور اصلی در راستای اطلاع‌رسانی خدمات صندوق بیمه اجتماعی به کشاورزان، روستاییان و عشایر مورد توجه قرار گیرد، تصریح کرد: اجرا و گسترش طرح بیمه اجتماعی در راستای رقابتی که بین مردم به وجود خواهد آمد، انتقال فواید و ثمرات بیمه اجتماعی از طریق دهیاران به مردم و اطلاع‌رسانی از طریق تریبون‌های نمازهای جمعه اهل سنت و تشیع این سه محور است که باید به خوبی مورد توجه قرار گیرد.

وی افزود: بیمه اجتماعی پس‌اندازی برای مردم است که اگر به خوبی برای مردم مشخص شود، حتماً مورد توجه آنها قرار خواهد گرفت. این بیمه مردم را به ثبات و آرامش می‌رساند و بسیاری از ناهنجاری‌های جامعه را کاهش می‌دهد.

همچنین در این دیدار، صفدری، مدیر کل بیمه سلامت استان ضمن تشریح عملکرد بیمه درمانی روستاییان و عشایر و پوشش صددرصدی این خدمات در استان‌، از بیمه اجتماعی کشاورزان روستاییان و عشایر بعنوان یک فرصت مطلوب جهت تامین آینده زندگی خانوارها نام برد و تصریح کرد که این بیمه، مکمل بیمه درمانی آنهاست.

شاقوزایی، مدیر صندوق بیمه اجتماعی استان هم در این دیدار گزارشی از وضعیت بیمه اجتماعی در استان ارائه کرد و گفت: بر اساس اصل 29 قانون اساسی دولت مکلف است تمامی افراد جامعه را بیمه کند و مردم هم باید این حق خود را از دولت مطالبه کنند.

وی افزود: یکی از برنامه‌های مهم صندوق استان در سال جاری استفاده از ظرفیت و پتانسیل تاثیرگذار جامعه روحانیت معزز در امر خطیر آگاهی دادن به مردم استان از شیوه‌های گوناگون همچون نماز‌های جمعه و اعیاد است.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©