گلستان هنرمندان صنایع‌دستی استان، زیر چتر بیمه اجتماعی

گلستان هنرمندان صنایع‌دستی استان، زیر چتر بیمه اجتماعی

در جریان دیدار مدیر صندوق بیمه اجتماعی استان گلستان با مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان بر توجه بیمه اجتماعی به هنرمندان صنایع دستی استان تاکید شد.


به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان‌، روستاییان و عشایر‌، دانیال پولادوند در این دیدار به بیان فعالیت‌های بیمه اجتماعی پرداخت و اقدامات صندوق در دولت تدبیر و امید مانند اجرای طرح بیمه اجتماعی کشاورزان ساکن شهر و افزایش مستمری مستمری بگیران صندوق را تشریح کرد.

پولادوند در این جلسه در خصوص همکاری و همیاری در شناساندن هرچه بهتر بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر به هنرمندان صنایع دستی استان اعلام آمادگی کرد تا آنها نیز بتوانند از مزایای صندوق بهره‌مند شوند‌.

کریمی مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان هم با استقبال از اهداف صندوق در جهت گسترش پوشش بیمه‌ای گفت: با توجه به اینکه بیست هزار هنرمند صنایع دستی در سطح استان مشغول به فعالیت هستند و تنها چهار هزار نفراز این تعداد بیمه شده‌اند می‌توان از ظرفیت بیمه کشاورزان، روستاییان و عشایر برای بیمه شدن دیگر هنرمندان که در حال حاضر فاقد بیمه هستند استفاده کرد‌.

 

 

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 743
  • 4,128,007
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©