خراسان شمالی اعلام آمادگی سازمان تبلیغات اسلامی برای همکاری با صندوق

خراسان شمالی اعلام آمادگی سازمان تبلیغات اسلامی برای همکاری با صندوق

در جریان دیدار مدیر صندوق بیمه اجتماعی استان خراسان شمالی با حجت‌الاسلام قدیمی، رییس سازمان تبلیغات اسلامی استان، بر همکاری این دو نهاد در راستای خدمت‌رسانی بیشتر به کشاورزان، روستاییان و عشایر تاکید شد.


به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، در این دیدار مدیر صندوق بیمه اجتماعی استان خراسان شمالی با تشریح مزایا و شرایط  عضویت در صندوق نسبت به امضاء تفاهم‌نامه اقدام مشترک در خصوص فرهنگ‌سازی بیمه بحث و تبادل نظر شد.

اسدی در ادامه به دلیل جایگاه ویژه روحانیت‌، خواستار همکاری روحانیون مستقر در روستا در جهت فرهنگ‌سازی بیمه در میان جامعه هدف شد.

حجت‌الاسلام قدیمی هم باابراز علاقه‌مندی در جهت همکاری با صندوق بیمه اجتماعی، از محاسنات این طرح ملی و نفع و عزت‌مندی کامل برای روستائیان در صورت استفاده از این بیمه سخن گفت و آمادگی سازمان تبلیغات اسلامی در جهت برگزاری جلسات مدون شهرستانی با مسئولین  با حضور مسئولین شهرستانی صندوق بیمه را اعلام کرد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 702
  • 4,138,175
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©