سیستان و بلوچستان تاکید بر گسترش فرهنگ بیمه در روز دهیار

سیستان و بلوچستان تاکید بر گسترش فرهنگ بیمه در روز دهیار

نکوداشت 14 تیر که به نام روز دهیار نام‌گذاری شده است با حضور مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان روستاییان و عشایر سیستان و بلوچستان ، مدیر کل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری‌، شهنوازی معاون برنامه‌ریزی فرمانداری زاهدان‌، بخشداران و دهیاران شهرستان در محل سال اجتماعات فرمانداری زاهدان گرامی داشته شد‌.


به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، در این جلسه شاقوزایی مدیر صندوق استان ضمن تبریک روز دهیار به مدیران محلی و پر تلاش روستا‌، از آنان بعنوان پیشانی توسعه و آبادانی روستا یاد کرد و در خصوص نقش دهیاران در توسعه و گسترش بیمه اجتماعی گفت:  دهیار با نقشی و جایگاهی که در بین روستاییان دارد می‌تواند نسبت به تغییر رفتار‌، اندیشه و طرز تفکر انسان که همان فرهنگ مردم بویژه فرهنگ بیمه اجتماعی  است، گام‌های موثری بردارد‌.

وی افزود: شیوه رفتار آدمی در مواجه با مخاطرات اجتماعی جزئی جدایی ناپذیر از زندگی بشر است که این تغییر رفتار مردم با فرهنگ‌‌سازی دهیاران امکان پذیر است

شاقوزایی تاکید کرد: توسعه فرهنگ بیمه یک مسئولیت دسته جمعی و فرابخشی است و همه برای ایجاد تغییرات فراگیر و آگاه ساختن مردم از خطرات تهدید آمیز که در کمین است‌ باید دست بدست هم دهیم.

وی با تاکید بر اینکه بیمه هزینه نیست بلکه سرمایه‌گذاری است و مردم می‌بایست با راهنمایی دهیاران عزیز از مزایای این سرمایه‌گذاری آگاه شوند‌ تصریح کرد: این فرهنگ‌سازی و برنامه‌ریزی که شما انجام می‌دهید‌، علاوه بر رشد شاخص‌های توسعه انسانی‌، موجبات رشد شاخص‌های اقتصادی نیز خواهد شد‌.

در این جلسه جمالزهی مدیر کل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری و شهنوازی معاون برنامه‌ریزی فرمانداری نیز ضمن گرامیداشت روز دهیار و تقدیر از دهیاران نمونه‌، از برنامه‌ها و اهداف صندوق استان حمایت و از بخشداران و دهیاران خواستند با صندوق بیمه استان همکاری بیشتر داشته و از این طریق به جامعه زحمتکش خود خدمت ارزشمندی کرده باشند.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 4,524
  • 3,901,205
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©