گلستان امکان عضویت هنرمندان صنایع دستی ساکن در روستاها و شهرهای زیر 20 هزار نفر

گلستان امکان عضویت هنرمندان صنایع دستی ساکن در روستاها و شهرهای زیر 20 هزار نفر

مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان گلستان اعلام کرد: هنرمندان صنایع دستی که در روستا‌ها و شهرهای زیر بیست هزار نفر جمعیت سکونت دارند می‌توانند به عضویت صندوق بیمه اجتماعی روستاییان و عشایر درآیند.


به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، دانیال پولادوند مدیر صندوق بیمه اجتماعی روستاییان و عشایر در همایش هنرمندان صنایع دستی رامیان که با همت اداره میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری این  شهرستان برگزار شد با اشاره به اینکه صندوق بیمه اجتماعی جزء چهار صندوق پویا در ارائه  سرویس‌های بیمه اجتماعی در کل کشور است تصریح کرد: بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر به لحاظ سابقه فعالیت در بین دیگر صندوق‌ها، جوان‌ترین صندوق محسوب می‌شود.

وی مهاجرت معکوس روستاییان از شهرها به روستاها و کاهش فاصله طبقاتی جامعه شهری و روستایی را از جمله فواید پوشش افراد نزد بیمه اجتماعی روستاییان و عشایر برشمرد و گفت با تحقق این امر روستاهای استان توسعه پیدا خواهد کرد و رونق کسب و کار و تولیدات صنایع دستی درآن جریان می‌یابد.

پولادوند اطلاع‌رسانی و آگاه‌سازی هنرمندان صنایع دستی از مزایای بیمه را یکی از راه‌های ایجاد انگیزه در حفظ و نگهداری تولیدات صنایع در روستاها و مناطق عشایری اعلام کرد و گفت: تمامی هنرمندان فاقد بیمه اجتماعی در صورتیکه در روستاها یا مناطق عشایری و یا شهرهای زیر بیست هزار نفر جمعیت سکونت دارند می‌توانند از مزایای مناسب این بیمه برخوردار شوند.

 

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 2,215
  • 4,129,479
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©