به منظور رفع مشکل طرح بازنشستگی پیش از موعد صورت گرفت تاکید لاریجانی برای همکاری کمیسیون اجتماعی با صندوق

به منظور رفع مشکل طرح بازنشستگی پیش از موعد صورت گرفت تاکید لاریجانی برای همکاری کمیسیون اجتماعی با صندوق

در جریان دیدار مدیران استان قم با رییس مجلس شورای اسلامی، علی لاریجانی پس از مطرح شدن دغدغه صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر در حوزه طرح بازنشستگی پیش از موعد بر لزوم تعامل نزدیک و تبادل اطلاعات کارشناسی فیمابین صندوق و کمیسیون اجتماعی مجلس تاکید کرد.


به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، در جریان دیدار مدیران استان قم با نمایندگان این استان و همچنین رییس مجلس شورای اسلامی، سید محمد ذوالانوار، مدیر صندوق بیمه اجتماعی در استان قم، ضمن معرفی اقدامات و ارائه خلاصه عملکرد صندوق در استان، مراتب نگرانی ستاد و مدیران استانی صندوق را از بابت اصرار برخی از نمایندگان  بر اجرایی کردن طرح بازنشستگی پیش از موعد، به ریاست مجلس منتقل کرد.

بر همین اساس هم، رییس مجلس پس از گفت‌وگو درباره این موضوع، بر لزوم تعامل نزدیک و تبادل اطلاعات کارشناسی فیمابین صندوق و کمیسیون اجتماعی مجلس تاکید کرد.

چندی پیش نیز، امیر آبادی نماینده اول شهرستان قم و عضو هیات رییسه مجلس، با بیان اینکه صندوق بیمه اجتماعی نیاز به فرهنگ‌سازی دارد تاکید کرده بود که تمام دستگاهای تابعه باید کمک کنند تا با توسعه، ترویج، اطلاع‌رسانی و فرهنگ‌سازی صندوق بیمه اجتماعی روستاییان آمار بیشتری از روستائیان و کشاورزان تحت پوشش این صندوق قرار بگیرند.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 157
  • 4,125,547
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©