سیستان و بلوچستان تاکید امام جمعه زاهدان بر استفاده از مزایای بیمه اجتماعی

سیستان و بلوچستان تاکید امام جمعه زاهدان بر استفاده از مزایای بیمه اجتماعی

در خطبه‌های نماز جمعه زاهدان به امامت آیت‌اله سلیمانی، نماینده ولی فقیه در استان،به موضوع بیمه و اهمیت آن در زندگی آینده جامعه هدف اشاره و مزایای بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر برای نمازگزاران تبیین شد.


به گزارش روابط عمومی بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر در پی دیدار مدیر صندوق استان سیستان و بلوچستان با آیت‌اله سلیمانی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زاهدان و حمایت وی از صندوق بیمه اجتماعی‌، مقرر شد از تریبون تمامی نماز جمعه‌های شهرستان‌های استان موضوع اطلاع رسانی و آگاهی مردم از بیمه اجتماعی کشاورزان روستاییان و عشایر در دستور کار ائمه جمعه قرار گیرد‌ این موضوع در خطبه‌های نمکاز جمعه زاهدان مورد توجه قرار گرفت.     

آیت الله سلیمانی در این خطبه‌ها تصریح کرد: با توجه باینکه 51 درصد جمعیت استان را عزیزان روستایی و عشایر تشکیل می‌دهند‌، مردم می‌بایست از مزیت‌های این بیمه آگاهی داشته باشند و از  این فرصت طلایی و ارزشمند که این بیمه برای آنان فراهم شده نهایت استفاده را ببرند و آینده زندگی خود و خانواده خویش را تامین کنند.

وی افزود: در این بیمه که با حمایت دولت محترم همراه است افراد می‌توانند از 18 سالگی و بدون در نظر گرفتن حداکثر سن‌، با کمترین هزینه و بصورت سالیانه خود را بیمه کنند. 

 

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©