همدان صندوق بیمه اجتماعی امید به آینده برای روستاییان است

همدان صندوق بیمه اجتماعی امید به آینده برای روستاییان است

نماینده شهرستان‌ همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی، صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر را راهی برای ایجاد امید به آینده، برای روستاییان دانست.


به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، خجسته، با بیان این مطلب در دیدار با مدیر صندوق در استان همدان تاکید کرد: صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، یکی از بزرگترین آرمان‌های نظام جمهوری اسلامی است که می‌تواند برای آینده روستاییان، بسیار مثمرثمر باشد.

در این دیدار سماواتی مدیر صندوق استان هم ضمن اعلام شرایط عضویت و مزایا عضویت در بیمه اجتماعی، وضعیت صندوق استان را تشریح کرد و خواستار حمایت هر چه بیشتر نمایندگان از صندوق شد. 

همچنین در خبر جداگانه‌ای، سماواتی به دیدار مفتح، نماینده شهرستان تویسرکان در مجلس شورای اسلامی که در این دیدار هم این نماینده مجلس خواستار تقویت صندوق در تمام زمینه‌ها شد و همکاری تمامی دستگاه‌های اجرایی شهرستان به خصوص فرمانداری را از اولویت‌ها بر شمرد.

وی افزود: صندوق باید اصول مشخصی را در زمینه سرمایه‌گذاری داشته باشد تا در زمان بازنشستگی با آسودگی خاطر به بیمه‌شدگان خدمات برساند.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©