مدیر کل هماهنگی و نظارت بر امور استان‌های صندوق بیمه اجتماعی: ساماندهی کارگزاران از اولویت‌های مهم است

مدیر کل هماهنگی و نظارت بر امور استان‌های صندوق بیمه اجتماعی: ساماندهی کارگزاران از اولویت‌های مهم است

مدیر کل هماهنگی و نظارت بر امور استان‌های صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر با تاکید بر ابلاغ فرآیند ساماندهی کارگزاری‌های صندوق در تیرماه امسال، این موضوع را یکی از مهم‌ترین موضوعات در دستور کار معاونت بیمه‌ای صندوق دانست.


به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر مصطفی شریعتی تصریح کرد: موضوع ساماندهی کارگزاری‌ها، با توجه به ابلاغیه‌ای که در مهرماه سال 94 به معاونت بیمه‌ای صندوق ارجاع شده بود، در دستور کار قرار گرفت و در همین راستا هم ابلاغیه‌ای که به امضاء مدیر عامل صندوق رسیده، شامل تمام موارد لازم برای این مهم، است.

وی دستورالعمل تطبیق کارگزاری‌ها را از دیگر برنامه‌های معاونت بیمه‌ای و هماهنگی امور استان‌های صندوق دانست و گفت: در این دستورالعمل نحوه تبدیل وضعیت کارگزاری‌ها به موسسه کارگزاری به صورت شفاف مورد توجه قرار گرفته است.

شریعتی افزود: هدف مجموعه‌ صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر از تطبیق کارگزاری‌ها، ساماندهی آنها، ثبات در موسسات کارگزاری و ایجاد انگیزه در مسئولانشان است و امیدواریم که با روند تطبیق و تبدیل کارگزاری‌ها به موسسه کارگزاری‌ شاهد رسیدن به این اهداف باشیم.

مدیر کل هماهنگی و نظارت بر امور استان‌های صندوق بیمه اجتماعی، از رتبه‌بندی کارگزاری‌ها به عنوان مقدمه‌‌ای برای آغاز فرآیند تطبیق یاد کرد و گفت: بر اساس دستورالعمل‌های موجود، در طول روزهای گذشته، موضوع رتبه‌بندی کارگزاری‌ها به چهار رتبه ممتاز، درجه یک، درجه دو و درجه سه، در یک هیات متشکل از مدیران ارشد ستاد صندوق صورت گرفا.

شریعتی در پایان، نظارت و ارزیابی کارگزاری‌ها، آموزش کارکنان دفاتر استانی، آموزش کارگزاران صندوق، تجمیع و ساماندهی پرونده بیمه‌شدگان صندوق و صدور پروانه فعالیت کارگزاری‌ها بعد از تطبیق را از دیگر فعالیت‌های در دست اقدام اداره کل هماهنگی و نظارت بر امور استان‌های صندوق بیمه اجتماعی دانست.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 725
  • 4,127,989
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©