سیستان و بلوچستان ملاک ارزیابی‌ دهیاران‌ میزان پوشش بیمه اجتماعی است

سیستان و بلوچستان ملاک ارزیابی‌ دهیاران‌ میزان پوشش بیمه اجتماعی است

فرماندار شهرستان زابل ملاک ارزیابی‌، امتیاز بندی و رتبه‌بندی دهیاران‌ را میزان پوشش بیمه اجتماعی روستاییان و عشایر دانست.


 

به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، ناظری با بیان این مطلب به اهمیت موضوع بیمه اجتماعی اشاره کرد و آنرا برای جامعه هدف یک فرصت خوب و ارزشمندی دانست.

وی حمایت قاطع خود از برنامه‌های صندوق بیمه اجتماعی را اعلام کرد و به دست‌اندرکاران بویژه دهیاران و اعضای شورای اسلامی یک ماه فرصت داد تا نسبت به پوشش حداکثری بیمه اجتماعی در شهرستان اقدام کنند.

فرماندار زابل تصریح کرد: از کسانیکه عملکرد مثبتی داشته باشند در روز روستا تقدیر بعمل خواهد آمد و ارزیابی و امتیاز بندی دهیاران هم بر مبنای میزان جذب بیمه شدگان به بیمه اجتماعی روستایی خواهد بود .

همچنین در این جلسه شاقوزایی‌، با اشاره به تکالیف قانونی که دولت را مکلف به اجرای دقیق بیمه اجتماعی برای جامعه هدف می‌کند، ساماندهی کارگزاری‌ها در قالب بخش خصوصی  و تطبیق کارگزاری‌ها  را در جهت ارائه خدمات مطلوب‌تر به این قشر زحمتکش و آسیب‌پذیر جامعه دانست و گفت: نقطه قوت و بزرگترین مزیت این صندوق مشارکت دولت در این طرح ملی بوده که دولت با پرداخت دو برابری سرانه حق بیمه هر خانوار کمک بزرگی در جهت حمایت از این قشر مولد جامعه می‌کند.

وی به موضوع توزیع عادلانه امکانات و خدمات مطلوب به روستاییان و عشایر در جهت تحقق سیاست‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی و برنامه‌های دولت در جهت تحکیم و اجرای عدالت اجتماعی اشاره و خواستار همکاری دهیاران‌، اعضای شورای اسلامی و دستگاه‌های اجرایی مرتبط در راستای ارتقا و نهادینه کردن فرهنگ بیمه در جامعه هدف شد.

 

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 615
  • 3,888,870
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©