یزد اطلاع‌رسانی جامع به روستاییان و عشایر ضروری است

یزد اطلاع‌رسانی جامع به روستاییان و عشایر ضروری است

ستاد راهبردی بیمه اجتماعی شهرستان یزد با حضور معاون فنی و عمرانی فرمانداری، مدیر بیمه اجتماعی روستائیان و عشایر استان، رئیس اداره برنامه‌ریزی فرمانداری، بخشدار بخش زارچ و نماینده برخی از دستگاه‌های اجرایی شهرستان برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان‌، روستائیان و عشایر، در این نشست معاون فنی و امور عمرانی فرمانداری یزد با بیان اینکه نگاه دولت تدبیر و امید به روستائیان و عشایر نگاه ویژه و حمایتی است، اظهار داشت: لازم است با بهره‌گیری از ظرفیت‌های سازمان‌های مردم‌نهاد و ائمه جماعت مساجد و روستاها نسبت به اطلاع‌رسانی در این زمینه گام برداشت.

امیر شاکری، اطلاع‌رسانی جامع و کامل به مردم پیرامون بیمه اجتماعی روستاییان و عشایر را ضروری دانست و ابراز امیدواری کرد: با برنامه‌ریزی مناسب و استفاده از ظرفیت‌های موجود، نسبت به این مهم اقدام و آگاهی لازم به روستائیان داده شود.

وی با اشاره به اینکه نیاز به همگرایی و هم‌افزایی بیشتری در این زمینه است، تأکید کرد: همراهی و مشارکت بخشداران و دهیاران شهرستان یزد برای اطلاع‌رسانی و ترغیب مردم به استفاده از خدمات و مزایای بیمه اجتماعی یکی از راهکارهایی است که فرمانداری یزد آن را دنبال خواهد کرد.

مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان یزد هم در این جلسه از هدف‌گذاری برای پوشش 5 هزار و 480 نفر از واجدین شرایط بیمه شدن در استان یزد تا پایان سال  خبر داد.

حسن ابراهیمی با اعلام این خبر به جمعیت 12 هزار و 537 نفری افراد فاقد بیمه این شهرستان که مشمول صندوق بیمه اجتماعی روستائیان و عشایر هستند اشاره کرد و از مسئولین مربوطه خواست تا با توجه به ظرفیت موجود‌، با همکاری و تعامل بیشتر و بهتر برنامه پیش‌بینی شده در قالب سهمیه تکلیفی تعیین شده برای شهرستان برای سال 95 را اجرایی کنند.

 

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 601
  • 4,127,865
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©