سیستان و بلوچستان تاکید امام جمعه زاهدان بر فرصت طلایی استفاده از مزایای بیمه اجتماعی

سیستان و بلوچستان تاکید امام جمعه زاهدان بر فرصت طلایی استفاده از مزایای بیمه اجتماعی

آیت‌الله سلیمانی، نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان و امام جمعه زاهدان در خطبه‌های نماز جمعه این شهر، بر استفاده از مزایای بیمه اجتماعی تاکید و آن را یک فرصت طلایی برای روستاییان و عشایر دانست.


به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، در راستای درخواست مدیر صندوق بیمه اجتماعی استان سیستان و بلوچستان از امام جمعه زاهدان مبنی بر حمایت وی از اقدامات صندوق بیمه اجتماعی در تریبون نماز جمعه، آیت‌الله سلیمانی در نماز جمعه این هفته زاهدان، پس از بیان مشمولین‌، شرایط و مزایای صندوق بیمه اجتماعی‌، به موضوع بیمه و اهمیت آن در زندگی آینده جامعه هدف اشاره و تاکید کرد: با توجه به اینکه 51 درصد جمعیت استان را روستاییان و عشایر تشکیل می‌دهند ، دانستن مزیت‌های این بیمه ضروری است.

وی افزود: مردم باید از  این فرصت طلایی و ارزشمند که این بیمه برای آنان فراهم کرده نهایت استفاده را ببرند و آینده زندگی خود و خانواده خود را تامین کنند.

امام جمعه زاهدان تصریح کرد: در این بیمه که با حمایت دولت همراه است افراد می‌توانند  از 18 سالگی و بدون در نظر گرفتن حداکثر سن‌، با کمترین هزینه و بصورت سالیانه خود را بیمه کنند. 

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 1,920
  • 4,129,184
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©