معاون بیمه‌ای و هماهنگی امور استان‌های صندوق بیمه اجتماعی خبر داد دستورالعمل ساماندهی سوابق بیمه‌ای ابلاغ شد

معاون بیمه‌ای و هماهنگی امور استان‌های صندوق بیمه اجتماعی خبر داد دستورالعمل ساماندهی سوابق بیمه‌ای ابلاغ شد

معاون بیمه‌ای و هماهنگی امور استان‌های صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر از ابلاغ دستورالعمل ساماندهی سوابق بیمه‌ای خبر داد.


به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، محمد پوستین‌دوز با اعلام این خبر گفت: با توجه به وظایف ذاتی معاونت بیمه‌ای و هماهنگی امور استان‌ها مبنی بر وصول حق بیمه، تبدیل حق بیمه‌های دریافتی به روزسابقه و صیانت از سوابق بیمه ای افراد، ساماندهی سوابق یازده ساله بیمه‌ای که در طرح ملی برپایی نظام نوین اطلاعات (بنا) نیز پیش‌بینی شده بود، در دستور کار این معاونت و تیم کارشناسی بخش بیمه‌ای صندوق قرار گرفت.

وی افزود: با حرکت منسجم و پیوسته و طی 160نفرساعت کار کارشناسی پیش‌نویس اولیه طرح مذکور تدوین و جهت تصویب به هیات مدیره محترم صندوق ارجاع شد که این هیات نیز آن را تصویب کرد.

معاون بیمه‌ای و هماهنگی امور استان‌های صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر صدور این دستورالعمل را نقطه عطفی در افزایش سطح رضایتمندی بیمه شدگان صندوق دانست و تصریح کرد: در دستورالعمل ابلاغی کمیته، پیش‌بینی شده که هرگونه موارد مرتبط از جمله نحوه اجرا، ادعای پرداخت حق بیمه از سوی بیمه شدگان بررسی خواهد شد و امیدواریم با تلاش مشترک بخش بیمه‌ای و انفورماتیک صندوق در سریعترین زمان ممکن سیستم بیمه‌ای جدید نسبت به عملیاتی کردن آن اقدام کند.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©