گلستان تلاش برای افزایش بیمه‌شدگان شهرستان گالیکش

گلستان تلاش برای افزایش بیمه‌شدگان شهرستان گالیکش

مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر استان گلستان با حضور در جلسه ماهانه دهیاران بخش لوه شهرستان گالیکش ضمن تشریح اهداف و مزایای صندوق بیمه ...


مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر استان گلستان با حضور در جلسه ماهانه دهیاران بخش لوه شهرستان گالیکش ضمن تشریح اهداف و مزایای صندوق بیمه اجتماعی، از دهیاران و شوراهای اسلامی خواست تا نهایت تلاش و کوشش خود را در جهت شناساندان مزایا و شرایط این بیمه به مردم روستاها بکار گیرند.

به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان‌، روستاییان و عشایر‌، پولادوند در این جلسه تصریح کرد: از 12 هزار نفر جمعیت هدف این شهرستان، تنها 16درصد جذب بیمه شده‌اند که از نظر آماری در پائین‌ترین سطح استان قرار دارد؛ در چنین شرایطی با انتظار آن می‌رود که نسبت به ارتقاء جمعیتی جامعه هدف بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر که به جرأت می‌توان گفت جزء خدمات ارزشمند و ارزنده دولت در برابر مردم روستانشین و کشاورزان و دامداران و عشایر است بیش از پیش گام بردارند.

محمد حیدری بخشدار لوه نیز در این جلسه ضمن خیر مقدم به حاضرین و مدعوین گفت: خدمات بیمه‌ای از جمله دستاوردهای مهم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است و رویکرد صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر ارائه خدمات نوین اجتماعی به مردم روستاهاست.

حیدری افزود: امید آن داریم تا با تلاش شوراهای اسلامی و دهیاران ساعی و کوشای بخش لوه و با استفاده از ظرفیت روحانیت معزز شیعه و سنی در سطح بخش، رشد چشمگیر بیمه‌گزاران این صندوق اجتماعی را شاهد باشیم.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 3,076
  • 3,874,377
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©