سمنان ضرورت کمک به مددجویان کمیته امداد برای استمرار بیمه

سمنان ضرورت کمک به مددجویان کمیته امداد برای استمرار بیمه

در جریان نشست صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان‌، روستائیان و عشایر استان سمنان با مدیر کل کمیته امداد این استان بر ضرورت کمک به مددجویان کمیته امداد برای استمرار بیمه اجتماعی تاکید شد.


به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، در این دیدار محمد فرزاد مدیر صندوق بیمه اجتماعی استان با اشاره به ارائه خدمات بیمه‌ای به مددجویان کمیته امداد حضرت امام (ره‌) توسط صندوق سپس خواستار کمک به مددجویان جهت تمدید بیمه آنان از طریق بودجه‌های استانی شد.

وی همچنین همچنین استفاده از ظرفیت‌های آموزشی و اداری در شهرستان‌ها جهت نیل خانواده‌ها خصوصا افراد جوان به سمت بیمه اجتماعی کشاورزان‌، روستائیان و عشایر را قدم مهمی در آتیه این افراد دانست.

سید جواد رضوی مدیر کل کمیته امداد استان سمنان هم در این دیدار فراگیر شدن بیمه را گام مهم و مثبتی در جهت بهبود وضع معیشتی مددجویان در آینده برشمرد و گفت: بررسی عدم تمدید به موقع بیمه‌شدگان و برنامه‌ریزی برای کمک به این افراد بعنوان یکی از اولویت‌های این نهاد خدوم است.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 4,471
  • 3,901,152
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©