همدان عضویت افتخاری نماینده مجلس خبرگان در صندوق

همدان عضویت افتخاری نماینده مجلس خبرگان در صندوق

در جریان دیدار مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان همدان با آیت‌الله غیاث‌الدین طه‌محمدی نماینده ولی فقیه و نماینده مجلس خبرگان در این استان، وی به عضویت افتخاری صندوق درآمد.


به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، آیت‌الله محمدی ضمن ارزشمند بودن فعالیت صندوق بیمه اجتماعی، خدمت در صندوق را کاری ارزشمند و خداپسندانه دانست و گفت: با توسعه بیمه روستاییان و عشایر و فرهنگ‌سازی در این زمینه، دولت در آینده مشکلات کمتری در روستاها و مناطق عشایری خواهد داشت.

وی از تمامی ائمه جمعه خواست تا همکاری هر چه بیشتر با مدیر صندوق استان داشته باشند و با تشکر از زحمات این مرکز برای تعالی روحیه تولید و داشتن رفاه در اقشار ضعیف جامعه، افزود: این امر از اموری است که بنده نسبت به آن علاقه‌مند شده‌ام و علاقه مند هستم که به صورت افتخاری در این صندوق حضور داشته باشم.

در این دیدار سماواتی، مدیر صندوق استان مزایا عضویت در صندوق و وظیفه بزرگی که صندوق در حال اجرا آن است را عنوان و در رابطه با وضعیت صندوق در استان گزارشاتی را به نماینده ولی فقیه در استان ارائه کرد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 654
  • 4,138,127
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©