سمنان آغاز همکاری صندوق و نهاد کتابخانه‌های عمومی

سمنان آغاز همکاری صندوق و نهاد کتابخانه‌های عمومی

در جریان نشست مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان‌، روستائیان و عشایر استان سمنان با مدیر‌کل کتابخانه‌های عمومی این استان، راه‌های همکاری‌های دوجانبه برای آگاهی بخشی به جامعه هدف صندوق مورد بررسی قرار گرفت.


به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، در این نشست محمد فرزاد مدیر صندوق بیمه اجتماعی استان سمنان با ارائه گزارشی از فعالیت‌های صندوق و جامعه هدف آن‌، فرهنگ‌سازی بیمه را امر مهمی دانست و خدمات بیمه‌ای را ضامن آتیه اقشار مختلف جامعه خواند.

وی افزود: رویکرد صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر ارائه خدمات مطلوب به مردم است و در این راستا باید مسئولان مختلف، همکاری‌های بیشتری برای خدمت‌رسانی بهینه به مردم داشته باشند.

شاه حسینی، مدیر‌کل کتابخانه‌های عمومی استان سمنان هم در این نشست آگاهی بخشی به قشر محروم را امر ضروری و لازم برشمرد و راه‌های همکاری به منظور خدمت به مردم را مطرح کرد.

 

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 763
  • 4,128,027
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©