سمنان تاکید بر انعکاس فعالیت‌های صندوق در نماز جمعه سرخه

سمنان تاکید بر انعکاس فعالیت‌های صندوق در نماز جمعه سرخه

در جریان دیدار مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان سمنان با امام جمعه شهرستان سرخه بر ضرورت انعکاس فعالیت‌های صندوق در نماز جمعه سرخه تاکید شد.


به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر در این دیدار محمد فرزاد، ضمن ارائه گزارشی در خصوص فعالیت‌های این صندوق و تبیین هدف آن گفت‌: کشاورزان‌، روستائیان و عشایر مردمانی پاک و زحمتکش هستند و همه باید در راستای خدمت‌رسانی به این قشر وارد فعالیت شوند‌.

وی خواستار انعکاس و تبیین رسالت صندوق در نماز‌های جمعه مبنی بر عضویت در صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان‌، روستاییان و عشایر شد‌.

مصطفی فاطمی بصیر، امام جمعه شهرستان سرخه هم ضمن تقدیر از فعالیت‌های صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر‌، این فعالیت را بسیار خوب و عالی دانست و گفت: می‌بایست در خطبه‌های نماز‌های جمعه به این مهم پرداخته شود و از مدیر استان برای سخنرانی و پاسخگویی به مسائل و مشکلات مردم در پیش از خطبه‌های نماز جمعه دعوت شود.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©