گلستان استقبال فرماندار رامیان از خدمات صندوق

گلستان استقبال فرماندار رامیان از خدمات صندوق

در دیدار مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان گلستان با فرماندار شهرستان رامیان، خدمات صندوق تشریح و مورد استقبال مسئولان شهرستان قرار گرفت.


به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر دانیال پولادوند در این نشست فلسفه وجودی صندوق بیمه اجتماعی روستاییان و اهداف و برنامه‌های آن تبیین کرد و با اشاره به سیاست صندوق در سال 95 در قبال کارگزاری‌ها فرآیند تطبیق کارگزاری‌ها را برای وی توضیح داد.

صادقلو، فرماندار رامیان هم با استقبال از خدمات صندوق به پشتیبانی و حمایت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از روستاییان تاکید کرد و گفت: میوه این خدمت طی سال‌های آینده به ثمر خواهد نشست و ماحصل آن حفظ کرامت روستاییان خواهد بود‌.

در این نشست، قرار شد تا فرماندار رامیان پس از اخذ نظر بخشداران نسبت به معرفی شرکت تعاونی دهیاران واجد شرایط به استان اقدام کند.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©