گلستان تبیین فعالیت های صندوق برای مسئولان مراوه تپه

گلستان تبیین فعالیت های صندوق برای مسئولان مراوه تپه

با حضور مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایردر استان گلستان در شهرستان مراوه تپه خدمات این صندوق برای مسئولان این شهرستان تبیین شد.


به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر دانیال پولادوند در جریان این سفر با حضور در جلسه ماهانه دهیاران بخش مرکزی به مقوله اطلاع‌رسانی عمومی خدمات صندوق در روستاها اشاره کرد و افزود: استفاده از ظرفیت روحانیون مستقر در روستاها اقدامی مناسب برای گسترش فرهنگ بیمه‌ای است و دهیاران باید با نصب بنر تبلیغاتی صندوق مردم را هرچه بیشتر با مزیت‌های بیمه اجتماعی آشنا کنند‌.

وی در ادامه در نشستی با تاجی فرماندار مراوه‌تپه به تبیین اهداف و برنامه‌های صندوق و اعلام اجرای سیاست‌های صندوق در خصوص فرایند ایجاد و تطبیق کارگزاری‌ها پرداخت و در ادامه از او خواست تا مجموعه همکاران فرمانداری و بخشداران شهرستان در اجرای هرچه بهتر فرایند تطبیق همکاری لازم با مدیریت صندوق داشته باشند.

مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر  استان سمنان همچنین در نشستی با محمدی مدیر جهاد کشاورزی شهرستان مراه تپه از او خواست تا از ظرفیت ناظرین جهاد کشاورزی در روستاها جهت تبلیغ استفاده شود.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 387
  • 4,137,860
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©