سمنان ضرورت دعوت از مدیر بیمه استان در جلسات ستاد راهبردی سرخه

سمنان ضرورت دعوت از مدیر بیمه استان در جلسات ستاد راهبردی سرخه

در جریان نشست مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان‌، روستائیان و عشایر استان سمنان با فرماندار سرخه بر  ضرورت دعوت از مسئولان صندوق برای حضور در جلسات قریب‌الوقوع ستاد راهبردی این شهرستان تاکید شد.


به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان‌، روستائیان و عشایر در این نشست محمد فرزاد، مدیر صندوق بیمه اجتماعی استان سمنان با ارائه گزارشی از روند فعالیت‌های صندوق گفت: ارائه خدمات اجتماعی و به ویژه گسترش نظام بیمه منجر به از بین رفتن فقر و بهبود زیر‌ساخت‌های اقتصادی می‌شود و در نتیجه توسعه اقتصادی و اجتماعی را در پی خواهد داشت.

وی با توجه به ابلاغ تفاهم‌ بین صندوق و استانداری سمنان‌، تشکیل ستاد راهبردی به صورت دوره‌ای را نقطه‌عطفی در مشارکت دستگاه‌ها برای بیمه کردن آحاد مردم دانست.

علی محمد مویدی‌زاده، فرماندار سرخه هم در این نشست با قدردانی از برنامه‌های صندوق توضیحاتی در مورد شرایط شهرستان سرخه‌، وضعیت شغلی‌، معیشتی و کشاورزی این شهرستان ارائه کرد و گفت: به زودی ستاد راهبردی در این شهرستان تشکیل خواهد شد و می‌بایست از مدیر استان به تناسب جلسات جهت حضور در جلسات شورای اداری شهرستان سرخه دعوت بعمل آید.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 121
  • 4,125,511
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©