آذربایجان شرقی عملیاتی شدن طرح تطبیق کارگزاران  تا نیمه نخست شهریور

آذربایجان شرقی عملیاتی شدن طرح تطبیق کارگزاران  تا نیمه نخست شهریور

مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر استان آذربایجان شرقی گفت: از مجموع 98 کارگزار فعلی صندوق در شهرستان‌های استان، طرح ایجاد و تطبیق مؤسسات کارگزاری صندوق و دستورالعمل‌های یک و دو صادره برای مسؤولین 53 کارگزاری فعال ابلاغ و تشریح شده است و برای مابقی کارگزاران تا نیمه اول شهریور امسال عملیاتی می‌شود.


به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، محمد نظری در جلسه توجیهی کارگزاران شهرستان بستان‌آباد کارگزاری‌ها را مهمترین شبکه ارتباطی با مخاطبین و جامعه هدف صندوق دانست و از ساماندهی و بازنگری در قوانین مرتبط با وظایف کارگزاران صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر به عنوان ضرورتی انکارناپذیر و اقدامی شایسته در دولت "تدبیر و امید" یاد کرد.

وی در ادامه خواستار همکاری و اهتمام کلیه کارگزاران در راستای تحقق این مهم و اجرای دقیق مراحل ابلاغی دستورالعمل های صادره شد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©