سیستان و بلوچستان تاکید بر ضرورت یادآوری خدمات صندوق در هفته دولت

سیستان و بلوچستان تاکید بر ضرورت یادآوری خدمات صندوق در هفته دولت

مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر استان سیستان و بلوچستان بر ضرورت یادآوری خدمات صندوق بیمه اجتماعی در جریان برنامه‌های هفته دولت تاکید کرد.


به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، امان‌الله شاقوزایی در   جلسه ستاد توسعه بیمه اجتماعی شهرستان زهک به ریاست فرماندار این شهر با اشاره به اصل 29 قانون اساسی جمهوری اسلامی که دولت را مکلف می‌کند تا از محل بودجه عمومی دولت و مشارکت مردم تمامی آحاد جامعه بویژه روستاییان و عشایر را بیمه اجتماعی کند گفت: این بیمه حقی است همگانی و دولت موظف است شرایط و امکانات ارائه این خدمت بیمه اجتماعی را فراهم کند و در همین راستا هم صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان روستاییان و عشایر از سال 84 تاسیس و آماده ارائه خدمت به جامعه هدف است.

وی با اشاره به شرایط مشمولین صندوق به مزایا و فواید عضویت در این صندوق تاکید کرد و گفت: بیمه‌شدگان صندوق می‌توانند پس از مدتی بازنشسته و در صورت بیماری یا حادثه از کارافتاده و در صورت فوت سرپرست خانوار‌، خانواده متوفی از مستمری بازماندگان بهره‌مند شوند و با تضمین زندگی در آینده‌، زندگی شرافتمندانه‌ای داشته باشند‌.

شاقوزایی از تمام دستگاه‌های اجرایی عضو ستاد و تمامی دهیاران و اعضای شورای اسلامی شهر و روستا و همچنین بخشداران خواست در امر مهم معرفی صندوق و اطلاع‌رسانی به جامعه هدف تلاش کنند.

وی افزود: هفته دولت فرصت مناسبی است تا مزایای صندوق بعنوان دستاورد و خدمات مفید دولت تدبیر و امید به مردم گوشزد و یادآوری شود.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 4,480
  • 3,901,161
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©